Najnowsze wpisy


Gry 
sie 01 2008 Wiedźmin
Komentarze: 1
Polacy w końcu pokazali światu, ze też potrafią skonstruować grę na miarę obecnych standardów. Już wcześniej powstawały mniej i bardziej udane tytuły, jednak dopiero po tej grze będzie głośno o polskich twórcach gier komputerowych.

Mowa oczywiście o grze Wiedźmin. Jest to gra RPG w której kierujemy tytułowym bohaterem kierując go na nowe przygody i wyzwania. Ga stała się hitem na całym świecie. Znana tam jako The Witcher zdobyła rzeszę fanów. Gra zrealizowana jest wręcz znakomicie. Można się przyczepić do liniowego prowadzenia bohatera niemalże za rączkę, jednak to nie przeszkadza a zabawa jest naprawdę przednia. Rozwijamy postać naszego Wiedźmina jak to na grę typu RPG przystało przez co stajemy się coraz silniejszym przeciwnikiem do pokonania.

Mnóstwo mini gier dostępnych w grze i wspaniała historia w połączeniu ze znakomitą grafiką i dźwiękiem zapewniają każdemu graczowi multum godzin spędzonych przy grze. Przechodząc całą grę z pewnością zagramy w nią jeszcze raz.
Gry 
lip 29 2008 Godzilla nadchodzi
Komentarze: 0
Bijatyki tworzone są po to by dawać graczowi satysfakcje z pokonywania prawdziwych tytanów. Godzilla: Unleashed daje nam taką satysfakcję. Stajesz się więc tytułową Godzillą i walczysz z przeróżnymi pokrakami.

Gra jest dość prosta i nie masz do wykorzystania zbyt wielu ciosów, ale te które twój bohater posiadł w zupełności wystarczą. Będziesz mógł rzucać, gryźć, szarpać i rozrywać swoich oponentów. Walki tego typu gry komputerowych są dość widowiskowe. Dla wzbogacenia wrażeń możesz niszczyć. Na twoich oczach zniknie ogromny drapacz chmur czy samochody poszybują w powietrze. Jesteś obdarzony ogromną siłą, więc zniszczysz wszystko co napotkasz na swojej drodze. Grafika gry komputerowej Godzilla: Unleashed jest bardzo ciekawa,choć nie na najwyższym poziomie.

Gra wciągnie cie jednak i godzinami będziesz niszczył swoimi ciosami przeszkody i potwory, które staną ci na drodze do celu. I pamiętaj że w twoich rękach leży przyszłość i losy ziemi. Jeżeli chcesz zostać prawdziwym bohaterem niszcz wszystkich i wszystko co stanie ci na drodze.
Gry 
lip 25 2008 Protokół Alfa
Komentarze: 0
Futurystyczne gry komputerowe z elementami role - playing są bardzo ciekawe. Do takich gier należy Alpha Protocol. Stajesz się przyszłościowym super agentem, który pracuje w tajemnicy. Żyjesz w cieniu i w zasadzie nikt nie wie kim naprawdę jesteś.

Twoja praca jest objęta tajemnicą ponieważ twoje zadania dotyczą głównie polityki. Będziesz więc miał przed sobą bardzo trudne zadanie. Musisz robić wszystko, aby nie dopuścić do międzynarodowego katastroficznego w skutkach konfliktu. Twój bohater jest stale pod twoją kontrolą i ciągle się rozwija. W trakcie misji nabiera nowych doświadczeń i umiejętności. Pozwala mu to na byciu lepszym w ukrywaniu się, skradaniu i sabotażu. Poprawia również swoje umiejętności fizyczne. Obserwujesz swojego bohatera z perspektywy trzeciej osoby, czyli jesteś wciąż za jego plecami.

Możesz rozmawiać z napotkanymi osobami i zdobywać potrzebne informacje lub przekazywać je dalej. Gra wymaga myślenia i sprytu. Gry komputerowe o tematyce politycznej, są dość trudne, ale bardzo wciągające.
Gry 
lip 23 2008 Potrzeba prędkości
Komentarze: 0
Serię Need for Speed znają chyba wszyscy gracze. Gry komputerowe z tej serii wyścigów zręcznościowych podbiły serca wielu graczy na świecie. Seria liczy sobie już kilkanaście pozycji. Każda następna wyróżnia się jakąś innowacją i dużo lepszą grafiką. Gra posiada jednak konkurencję w postaci wydanej gry Project Gotham Racing. Konkurencja ta jednak jest widoczna tylko w świecie konsol. Jeśli chodzi o pecety to producenci nie za bardzo się starają jeśli chodzi o gry wyścigowe. Na konsole jest co najmniej kilka tytułów godnych uwagi i wciąż rozwijanych. PGR (fajny skrót ;) może bez obaw konkurować z serią NFS. Dzieje się to za sprawą bardzo dobrej oprawy zarówno wizualnej jak i dźwiękowej gry, dobremu modelowi jazdy, i bardzo wysoką grywalnością. Przyjemność z jazdy po ulicach i podziwianie widoków jest pierwszym co będziemy robić w tej grze. Gra posiada kilka standardowych trybów rozgrywki. Na uwagę zasługuje niejako fabularny tryb Gotham, w którym trzeba wygrywać kolejne wyścigi, dokonywać zakupu pojazdów itp.
Gry 
lip 15 2008 Demoniczny bohater w grze komputerowej
Komentarze: 0
Ostatnio po obejrzeniu filmu Constantine natknąłem się na grę o tym samym tytule. Okazało się, że jest to gra na podstawie filmu. Trzeba więc będzie zobaczyć jak postarali się producenci.

Film był ciekawy więc i moje oczekiwania co do gry były dość wysokie. W grze jako detektyw John Constantine musimy stawić czoła całej plejadzie demonów i innych istot jakie staną nam na drodze. Na samym początku rozgrywki trafiamy do piekła. Musimy w nim przetrwać w czym pomoże nam nasza demoniczna broń. Oczywiście w trakcie okazuje się, że jesteśmy jedynymi, którzy mogą ocalić ziemię. Broni nie mamy zbyt wiele jest ona jednak dość specyficzna i pomocna w walce z tym typem wroga. Bohater naszej gry potrafi też znakomicie posługiwać się magią, której często używa na wrogich istotach. Przyczepić się jedynie mogę do samej kamery i czasem jej dziwnego zachowania się.

No ale nie ma gry bez wad, a zalety gry Constantine zaćmiewają tą małą wadę. Oprawa graficzna stoi na dobrym poziomie i nie przeszkadza.
seksinastka : :